شرکت کسب و کار رضوی

شرکت کسب و کار رضوی از آذرماه ۱۳۹۷ فعالیت قانونی خود را با هدف تحقق اهداف کلان آستان قدس رضوی مبنی بر نقش آفرینی در زمینه توسعه کسب و کار، رونق تولید و ایجاد اشتغال آغاز نمود.

مطالعه بیشتر ...

چالش فناوری عطر حرم

۶۹۹ بازدید
شرکت کسب و کار رضوی به منظور دستیابی به فناوری تولید و تأمین عطر مورد نیاز حرم مطهر رضوی اقدام به برگزاری چالش فناوری کرده است...
چالش فناوری عطر حرم

ستاد توسعه زیست فناوری به دنبال توسعه فناوری‌ها و روش‌های «تهیه و فرمولاسیون عطر حرم مطهر امام رضا (ع) مطابق با استانداردهای جهانی عطر است. موضوع عطر افشانی رواق های متبرک آن حرم از اهمیت ویژهای برخوردار است که از دیرباز این مهم در مجموعه آستان قدس رضوی مدیریت و اقدام می شده است. ما در این چالش ماموریت ارتقا کمی و کیفی این محصول را برعهده داریم. در همین راستا و به منظور تکریم زائران و حفظ سلامت آنان در نظر است تا برای عطر افشانی اماکن مذکور از عطرهایی مطابق استانداردهای روز دنیا و با فرمولاسیون خاص و سازگار با دستگاههای عطرافشان نصب شده در حرم استفاده شود. برگزیدگان نهایی این چالش به منظور توسعه فناوری و تجاری‌سازی طرح و نمونه‌های اولیه خود تا مرحله تولید انبوه، مورد حمایت شرکت کسب و کار رضوی قرار خواهند گرفت و فرصت همکاری در قالب دسترسی و استفاده از زیرساختهای پرورش گیاهان معطر و ضمانت خرید محصول را با این شرکت خواهند داشت. کلیه علاقمندان می‌توانند به صورت رایگان در این چالش شرکت کنند.

از اینجا وارد سایت چالش شوید!

شما میتوانید نظر خود را در مورد این مطلب ثبت نمایید
نظرات سایر کاربران در مورد این مطلب
کلمات کلیدی
چالش فناوری, عطر حرم
Mahampg.ir - Copyright © 2016 - All rights reserved