کشیدگی ردیف و محتوا

با رویکرد آشنایی با خدمات شرکت کسب و کار رضوی و همچنین توسعه همکاری در حوزه کسب‌وکارها و افزایش بهره‌وری، مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خراسان رضوی از این شرکت بازدید کرد.

به گزارش آستان نیوز، در نشستی که در حاشیه این بازدید با حضور دکتر محمدرضا گلکانی معاون برنامه‌ریزی و توسعه اقتصادی بنیاد بهره‌وری موقوفات آستان قدس رضوی برگزار شد، بر پتانسیل‌های قابل اجرای شرکت کسب و کار رضوی در حوزه‌هایی همچون تامین مالی جمعی، عطر رضوی، سامانه خدمات کسب‌وکار پیشه و سوغات متبرک رضوی تاکید شد.
گلکانی با اشاره به ظرفیت‌های متعدد موجود در شرکت‌ها و موسسات تابعه بنیاد بهره‌وری موقوفات اظهار کرد: این بنیاد آمادگی افزایش همکاری‌های فی مابین با استانداری را در حوزه‌های مختلف دارد.

حمایت استانداری برای رفع موانع

مدیرعامل شرکت کسب و کار رضوی هم در این نشست با تشریح حوزه‌های کاری این مجموعه گفت: کسب و کار رضوی علاوه‌بر فعالیت در زمینه‌های تامین مالی جمعی و سوغات متبرک رضوی، خدمات متعددی را هم در حوزه کسب و کار به شرکت‌های تابعه آستان قدس رضوی و خارج از آن ارائه می‌دهد.
مجید منفرد ادامه داد: فعالیت‌های این شرکت به ویژه در حوزه سوغات متبرک رضوی، خوشبختانه اشتغالزایی مستقیم و غیر مستقیمِ قابل توجهی را به دنبال داشته است.
او همچنین خواستار توسعه ارتباطات میان استانداری و مجموعه‌های تابعه آن با شرکت کسب و کار رضوی شد.
مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری نیز در این نشست تصریح کرد: برای رفع چالش‌ها و موانع پیش‌روی شرکت کسب و کار رضوی به ویژه در بخش‌هایی که قابل مساعدت از سوی استانداری باشد، حمایت خواهیم کرد.
امیر فریدنیا گفت: این شرکت ظرفیت‌های قابل توجهی در حوزه‌های خدمات کسب و کار، تامین مالی و سوغات متبرک رضوی دارد که با توجه به زیرساخت‌های موجود در استانداری، این پتانسیل‌ها را در زیرمجموعه‌های خود معرفی خواهیم کرد.

دیدگاه خود را ثبت کنید